En Sıcak Konular

Başbakan Erdoğan'ın hikayesi ekrana geliyor

2 Eylül 2013 12:30 tsi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hayat hikayesiyle ilgili bazı sanatçıların görüşleri, cezaevinde kaldığı dönemi anlatan canlandırmalar ve çocuklarla yapılan röportajların yer aldığı klipler üzerine, Beyaz TV'de yarın canlı yayınlanacak bir söyleşiye katıla

Alınan bilgiye göre, aylar süren hazırlıkların ardından yarın saat 21.00'de yayınlanacak "Ustanın Hikayesi" adlı programda, Başbakan Erdoğan'ın insani yönü ön planda tutularak hazırlanan klipler sunulacak.

Başbakan Erdroğan'ın doğduğu günden AK Parti 'nin kuruluşuna, hapisten Başbakanlık günlerine kadar hayat hikayesinin işleneceği programda, sanat dünyasından Ajda Pekkan, Kenan İmirzalıoğlu, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Kenan Işık, Acun Ilıcalı, spor dünyasından Fatih Terim ve Hidayet Türkoğlu ile Erdoğan hakkındaki görüşlerini yansıtan klipler de yer alacak.

Erdoğan, yurdun farklı illerinden çocukların da kendisiyle ilgili görüşlerinin yer aldığı bu klipleri canlı yayında izleyecek. Kliplerle ilgili konuşması da öngörülen programda, ayrıca bazı bakanlar, AK Parti genel başkan yardımcıları, grup başkan vekilleri ve iki büyük kentin belediye başkanlarının da yer aldığı klip de yayınlanacak.

Programın tanıtım filminde, Ajda Pekkan, Kenan İmirzalıoğlu, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Kenan Işık, Acun Ilıcalı, Fatih Terim ve Hidayet Türkoğlu gibi isimler Başbakan Erdoğan'ı anlatıyor.

Sanatçılardan Kenan İmirzalıoğlu'nun, tanıtım filminde, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı bana geri dönüş yaptıysa ki, herhalde binlerce kişi aramıştır, bir durup düşündüm, bir utandım, oradan kendime bir ders çıkardım" şeklindeki sözleri dikkati çekiyor.

aaBu haber 587 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,619 µs