En Sıcak Konular

Türk kebapçıyı infaz mı ettiler?

9 Ocak 2012 15:22 tsi
İngiltere'nin Leicester şehrinde döner-kebap işletmeciliği yapan bir Türk, dün akşam dükkanının üst katında ölü bulundu.

 Maktulün el ve ayakları bağlanıp başına çuval geçirilerek öldürüldüğü iddia ediliyor. Olay hakkında ayrıntılı bilgi vermekten kaçınan polisin, konuyu "cinayet" kapsamında ele aldığını belirtiliyor.

Evington Caddesi, Linton sokakta yer alan "Aladdin Kebap" isimli döner-kebap dükkanının içinde bıçaklanma sonucu öldürüldüğü tahmin edilen maktulün 50 yaşlarında bir Türk olduğu iddia edildi.

Aynı şehirde restoran işleten bir kişi Cihan Haber Ajansı'na, öldürülen kişinin Aladdin Kebap'ın sahibi Kadir isminde ve Kahramanmaraşlı olduğunu ve dükkanın üst katında ölü olarak bulunduğu bilgisini verdi.

İsmini açıklamayan bu kişi ayrıca, maktulün eşinin, bir akrabasının kendisine, "Kadir'in elleri ve ayakları bağlanıp kafasına çuval geçirilerek öldürüldüğünü" söylediğini aktararak, polisin hiçbir şekilde açıklama yapmadığına belirtti.

Konuyla ilgili sorulara net cevap vermekten kaçınan Polis Dedektifi Edward McBryde-Wilding ise "Öldürülen kişinin şu anda kim olduğunu tam olarak bilmiyoruz. İncelememiz devam ediyor." dedi.

Yerel gazete Mercury ise görgü tanıklarına dayandırdığı haberde, Aladdin kebabın yakınına 8 kişilik bir grubun geldiğini ve bu grubun içinde öldürülen kişinin eşi olduğu tahmin edilen bir kadının ağıtlar yakarak ayakta güçlükle durabildiği belirtildi.

Kebap dükkanının çevresinde güvenlik önlemi alan polis şimdiye kadar herhangi birini gözaltına almadı. Polis, olay mahallindeki kişilerle görüşmelerini sürdürüyor.

(CİHAN)

Bu haber 558 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,003 µs