En Sıcak Konular

Lefter'e anlamlı ziyaret

22 Aralık 2010 17:06 tsi
AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul Memorial Şişli Hastanesi'nde tedavi gören Fenerbahçe ve Milli Takımın efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis'i ziyaret etti.

Hastaneye gelen Babuşçu, yoğun bakım öncesinde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Lefter Küçükandonyadis'in eşi İstavrini Küçükandonyadis, kızları Aliki Balkan ve Rula Katmer ile bir süre sohbet etti. Aziz Babuşçu, Lefter'in ailesine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirterek, "İnanıyoruz ki kısa sürede şifa bulacak. Tecrübesini ve birikimini Türk futboluna, yeni nesillere, futbolculara ve spor camiasına aktarmaya devam edecek" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da efsane isim Lefter Küçükandonyadis'i yalnız bırakmadı. Aziz Yıldırım, hastaneye gelerek Lefter Küçükandonyadis'in ailesiyle görüştü. Yıldırım, Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu ile de kısa süre sohbet etti.

Bu arada Memorial Hastanesi Kardiyoloji Bölümü'nden Uzman Dr. Deniz Şener, efsane ismin yarın yoğun bakımdan alınarak normal servise alınacağını belirterek, "Aortlarda da sorun vardı. Zatürre de oldu. Bunu giderdik. Akciğer ve böbreğindeki sorunları giderdik. Yarın normal servise alacağız. 3-5 günde de taburcu edeceğiz" diye konuştu.Bu haber 878 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,057 µs