En Sıcak Konular

Fenerbahçe'yi yenmek istiyoruz

21 Eylül 2010 13:41 tsi
Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, pazartesi günü Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmayı mutlaka kazanmak istediklerini söyledi.

Takımının Albayrak Tesisleri'nde yaptığı antrenmanın ardından açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, Türkiye'de her şeyin skorlara göre yorumlanmasından dert yanarak, "Herkes skora bakarak yorum yapıyor. Bizde lige iyi başlayamadığımız için kötü gibi gözüküyoruz. Ancak hiçte öyle değil. Biz oldukça iyi top oynuyoruz. Takımda şansızlıklar var. Sakat futbolcularımız buluyor yeni oyuncuların takıma adaptasyon süreçleri var. Takım kadrosunu hala oturtamadık. Şu anda takımda taşlar yerine oturmaya başladı. Fenerbahçe maçına en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz" diye konuştu.

Yılmaz Vural, Fenerbahçe maçı içinse iddialı açıklamalarda bulundu:

"Hedefimiz kim gelirse gelsin onları yenmektir. Kimseden çekindiğimiz yok. Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz. Gerçekten üç puana çok ihtiyacımız var"

-AYKUT KOCAMAN'A DESTEK-

Fenerbahçe'nin başında bulunan ve oldukça sıkıntılı günler yaşayan meslektaşı Aykut Kocaman'a da destek çıkan Yılmaz Vural, "Başkan Aziz Yıldırım Aykut Kocaman'a sonuna kadar destek çıkması gerekiyor. Bu durumları hesap ederek onu takımın başına getirmiştir. Futbolda böyle şeyler tabiî ki olur. Takımın biraz zamana ihtiyacı var. Büyük takımlar yerli teknik adamlar bu süreyi tanır mı. Onu bilmem ama olası bir durumda hemen Aykut bu işi yapamadı konuşuluyor. Ben böyle düşünmüyorum. Fenerbahçe büyük bir camiadır bu döngüyü lehine çevirebilecek durumdadır. İnşallah bizim maçtan sonra olur" diyerek sözlerini tamamladı.

(CİHAN)Bu haber 684 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,647 µs