En Sıcak Konular

Erdoğan: Et çok pahalı

8 Eylül 2010 21:46 tsi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan mezar ziyaretlerinin ardından Kısıklı'da bulunan evinin yakınındaki marketten alışveriş yaptı.

Yeşil elma ve armut aldığı öğrenilen Erdoğan'ın et fiyatını ise yüksek bulduğu öğrenildi. Erdoğan'ın, kendini işyerlerine davet eden esnafa "Torunlarımı çok özledim. Evde bekliyorlar" dediği öğrenildi.

Arefe gününü mezar ziyaretleri ile geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dönüşte sürpriz bir şekilde marketten alışveriş yaptı. Yanında sadece yakın koruması ile birlikte Kısıklı'daki evinin üst tarafında bulunan Meydan Market'e gelen Erdoğan, ikişer kilo yeşil elma ve armut aldı. 18 TL ödediği öğrenilen ve market sahibi Coşkun Özkurt ile bir süre sohbet eden Erdoğan, daha sonra et reyonuna giderek et fiyatlarını sordu. Erdoğan'ın 31 lira olduğu öğrenilen etin fiyatını yüksek bulduğu öğrenildi.
Et reyonunda görevli Ayhan Yıldırım, "Başbakanımız gelerek kırmızı etin fiyatını sordu. Ben de 31 lira olduğunu söyledim. Fiyatın yüksek olduğunu söyledi" dedi.

Market sahibi Coşkun Özkurt ise ilk kez Başbakan'ın kendisinden alışveriş yaptığını söyleyerek, "Armut verdik. Bir de bu yeşil elmalardan verdik kendisine. 2'şer kilo. Kendisi istedi özellikle. İşlerden bahsettik. İyi dedik" diye konuştu. Özkurt, Başbakan'ın özellikle yeşil elmaları sorduğunu söyleyerek, "Biliyor demek ki ekşi olduğunu onları sordu ve onlardan aldı. Ben seçtim. Başka bir şey almadı sadece dolaştı baktı. Hayırlı işler dedi" şeklinde konuştu.

"Torunlarını çok özledim"

Erdoğan market çıkışında esnafla sohbet etti. Esnafın işyerine davet ettiği Erdoğan "Torunlarım evde bekliyor. Onları çok özledim" dediği öğrenildi. Başbakan Erdoğan, alışverişini tamamladıktan sonra aracına binerek evine gitti.

bugünBu haber 709 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,641 µs