En Sıcak Konular

Trabzonspor'dan transfer haberi

3 Eylül 2010 15:49 tsi
Trabzonspor'da, iç transfer çalışmaları sürüyor.

Yeni sezona 4 yeni transferle giren Trabzonspor'da, iç transfer çalışmaları sürüyor. Onur Kıvrak, Umut Bulut ve Serkan Balcı'nın sözleşmelerini uzatan bordo-mavililer, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Selçuk Şahin ve Ceyhun Gülselam ile de masaya oturacak. Yattara konusunda ise kararın futbolcunun sezon içerisindeki performansına göre karar verileceği öğrenildi. Selçuk ve Ceyhun'u ise bırakmak istemeyen Trabzonspor yönetimi, daha önce görüşülen iki futbolcuyla da tekrar masaya oturup sözleşmelerini uzatmak istiyor.

Kulüp Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Selçuk ve Ceyhun'u bırakmak istemediklerini ifade etti. Hacısalihoğlu, bu futbolcuların sözleşmelerinin uzatılmasının hem oyuncular hem de kulüp açısından olumlu olacağını belirterek, kısa sürede bunu tamamlayacaklarını dile getirdi.

Selçuk ve Ceyhun'un da bordo-mavili takımda kalmaya çok sıcak baktığı belirtildi. Öte yandan, Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş'in geçtiğimiz sezon içerisinde kadro dışı bıraktığı Zafer Yelen'e af çıktı. Takımdan ayrı olarak Trabzonspor Kamp ve Eğitim Merkezi'nde çalışmalarını sürdüren deneyimli futbolcunun, Şenol Güneş'ten özür dilediği ve bunun üzerine affedildiği bildirildi.

Yabanca kontenjanında açık bulunan bordo-mavililerde, daha önce takımda düşünülmeyen genç futbolcu Faty Papy'nin de aynı şekilde geri çağrılabileceği öğrenildi.

-TEOFİLO YALANLAMASI-

Bu arada, sakatlığı nedeniyle lideki Antalyaspor maçı kadrosuna alınmayan Teofilo'nun, Başkan Sadri Şener'in Jaja'nın oynaması yönündeki talebi üzerine Antalya'ya götürülmediği yönündeki haberler yalanlandı.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, "Medyada Kolombiyalı oyuncumuz Teofilo Gutierrez'in Antalyaspor maçı kadrosunda yer almamasının sebebi olarak Başkanımız Sadri Şener'in Jaja'nın oynaması yönündeki talebinin gösterilmesinin akla ve mantığa sığar tarafı bulunmamaktadır." denildi.

Teofilo'nun kendisinin müracaatı üzerine tamamen tıbbi gerekçelerle Antalya'ya götürülmediği ve kararın teknik heyetin futbolcuyla yaptığı görüşmenin ardından verildiği belirtilerken, "Ayrıca bugüne kadar başkanlığı döneminde Sayın Şener'in hiçbir teknik adama bu yönde bir telkinde bulunduğuna kimse tanıklık etmemiştir. Başkanımız gerek Teofilo'nun gerekse de Jaja'nın transferleri için bizzat bu oyuncuların ülkelerine kendisi seyahat etmiş, kulübe kazandırılmaları için büyük emek ve gayret sarf etmiştir. Trabzonspor boyutundaki bir kulüpte yaşanması mümkün olmayan olayların gerçekmiş gibi kamuoyuna sunularak gündem oluşturulma çabalarını da büyük bir hayret ve ibretle izlemekteyiz." ifadelerine yer verildi.

CİHANBu haber 554 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,011 µs