En Sıcak Konular

Lincoln neden kaçtığını anlattı

7 Haziran 2010 11:27 tsi
Lincoln, yönetici Haldun Üstünel'in Hamburg'ta soyunma odasına alkollü gelip kendisiyle tartıştığını iddia etti!..

Galatasaray'a gelişi de gidişi de olay olan Brezilyalı yıldız Cassio Lincoln, Sao Paulo'da Aksiyon Dergisi'ne konuştu ve sarı-kırmızılı kulübü karıştıracak açıklamalarda bulundu.

Sambacının özellikle Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel'i hedef aldığı satırlara Galatasaray yönetiminin ne cevap vereceği merakla bekleniyor. İşte Lincoln'ün olay röportajından öne çıkan satırlar:

ALKOLLÜ ÜSTÜNEL İLE SOYUNMA ODASINDA TARTIŞTIK

"Haldun Üstünel'in Almanya'da Hamburg'a karşı oynadığımız Avrupa Ligi maçından sonra alkollü içki kokan bir hâlde soyunma odasına girip tartışması beni negatif etkileyen bir olaydır. Bu kabul edilemez bir şeydi. Hele hele Galatasaray gibi dünyanın büyük kulüplerinden birinde hiç kabul edilemez bir olaydı. Adnan Sezgin'i çok kabiliyetli buluyordum. Gerçekten futboldan anlıyordu.

G.SARAY İÇİN KAVGA ETTİM

Ben Galatasaray'a hayatımı verdim. Galatasaray'a gitmeden önce Adnan Sezgin benim kulübün formasını giymek için ne kadar çalıştığımı biliyordu. Beni satmak istemeyen Schalke 04 Başkanı ile kavgama şahit olmuştu. Ona istemese de Galatasaray'a gideceğimi söyledim."

SÖZLERİMİ TUTTUM

Disiplinsiz miydim? Tatilden bir gün geç döndüğüm için mi? Bence bu bir insanı yargılamak için iyi bir tarz değil. Her zaman Galatasaray'la aramda olan sözlerimi tuttum ve tecrübelerimi paylaşmaya çalıştım. Kulüpte çalışan birçok insana da yardımcı oldum, bu benim için önemliydi. Kulüpte birçok arkadaşım oldu. Başkan Özhan Canaydın bana her zaman çok yakın oldu, ölümüne çok üzüldüm.

ARDA BAMBAŞKA

Hakan Şükür ve Hasan Şaş iki farklı kişi ama ikisinin de hedefi aynı: Her zaman kazanmak isterler. Galatasaray'ın en çok maç kazanan isimleriydiler. Arda bambaşka bir insan. Çok yetenekli; kendisinden beklenenler ile yıldız olmanın zorluklarını öğreniyordu. Çok iyi bir çocuk. Feldkamp bırakıp gittiğinde takımı futbolcular şampiyon yaptı. Takım içinde en iyi arkadaşım Servet'ti. O tek başına defansı topladı o sezon.

SADECE GALATASARAY!

Lincoln, "Türkiye'de bir kulüpten teklif aldım ama kabul etmedim çünkü Galatasaray ve taraftarıyla geçirdiğim güzel zamanların hatrı vardı" dedi.Bu haber 483 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  2,873 µs