En Sıcak Konular

Aziz Yıldırım'dan bomba sözler!

27 Mayıs 2010 16:35 tsi
Aziz Yıldırım, Kulübün Düzce'de başladığı Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nin temel atma töreninde çarpıcı açıklamalar yaptı...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sarı-Lacivertli kulübün Düzce'de inşaatına başladığı Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nin temel atma töreninde Lig Tv'den Ömer Güvenç'e çarpıcı açıklamalar yaptı;

"Spor'da başarı önemli ama tesisleşme de sporda başarıyı getiren ana sebebtir. Bütün branşlardaki sporcuların gelip kamp çalışmalarını yapacağı bir yer inşa ettik. Bundan sonra hiçbir takımımız başka yerlere kampa gitmeyecek. Tüm taımlarımızın kamp çaışmaarı burada yapılacak."

"Kürekçiler için tesis yapacağız, diğer tüm branşlar için yapılanma devam edecek.Atletizim çalışmaları için tartan pist yapılacak. Futbol takımımızla kamp için Avrupaya gidiyoruz, üçüncü lig takımlarıyla hazırlık maçları yapıyoruz. İnasnlar ma sırasında sahaya giriyor. Fenerbahçe'nin kurumsal kimliğine yakışmayan şekilde kamp yapmay bırakacağız."

"10 milyon dolarlık bir yatırım yaptık buraya . Diğer kulüpler de bnu gördükten sobnra onların da yatırımlarının yönü bu şekide olacaktır."

DAUM VE AYKUT'UN DURUMU KONGREDEN SONRA BELİRLENECEK

Daum ve Aykut Kocaman ile ilgili şimdilik bir çalışma yapmadık. Önümüzde kulübün mali kongresi var, ondan sonra çalışmalara başlayacağız.Son haftadan sonra camia olarak buyük bir travma yaşadık, bunu da yavaş yvaş atlatmaya başaldık. Bizim için önemli olan insanları kaybetmek değil, insanları kazanmak, kazanmaya çalışmak."

TARAFTAR İSTEDİ DİYE GUIZA'YI GÖNDERMEYİZ!..

''Taraftarların ya da benim istememin bir önemi yok, maddi manevi bizim için ve Guiza için en mantıklı olan yol ne ise o şekilde devam edeceğiz. Taraftar  istedi diye Guiza'yı gönderemeyiz."

TOPU TUTUP ELİMLE KALEYE Mİ SOKSAYDIM?..

"Trabzonspor maçında biz kazansaydık kötü takım mı olacaktık iyi takım mı olacaktık? Biz iyi takımız son maçta girdiğimiz 15 net pozisyon var. Fenerbahçe sezon boyunca son maçtaki kadar iyi oynadı mı? Şimdi şampiyonluk gitti diye kötü takım mı olduk. Yani topu elimile tutup içieri mi atacaktım insanlar bizi başarlı görsünelr diye."

GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ'A 10 PUAN FARK YAPTIK!..

"Ben 3 sene üst üste şampiyon olacağız derken hedefimi kime göre belirledim; Beşiktaş ve Galatasaray'a göre. Ee ne oldu, isezon sonunda kisiyle aramızda 10 puan fark vardı."

"Fenerbahçe'de başarı varsa, bu hepmizin başarısıdır, başarısızlık varsa bu da hepimizin başarısızlığıdır. Son maçta yakaladığımız pozisyonlardan biri gol olsaydı ne olacaktı, hepimiz başarlı mı ilan edlilecektik?.."

SEMİH İSTEDİĞİ TAKIMLA GÖRÜŞEBİLİR!..

"Herkes istediğiyle konuşabilir. Semih de kimi istiyorsa görüşeblir, ben buna karışamam. Biz Semih'e bir yanlış yapmadık. Kontratında bir madde var; eğer Fenerbahçe isterse sözleşmeyi Federasyona bildirip uzatabilir, diyor. Burada sorun ne? Semih'in avukatı bizi yanlış yapmakla itham ediyor. Biz federasyona başvurumuzu yaptık sözleşimeyi uzattık. Burada bir yanlış var mı?"

TEK BÜYÜK FENERBAHÇE'DİR!..

"Tek büyük biziz diyoruz, bu konuda da ısrar ediyorum. 60'a yakın kulüp mücadele ediyor bizimle aynı branşlarda ama başarılı olan yalnızca Fenerbahçe var. Baskette, voleybolda Galatasaray ile Beşiktaş var mı? Rakibimiz olarak bizi zorlayan bir Efes var, bir de Eczacıbaşı."

KONGRE BİTSİN BEN DE MELİH BEY İLE İLGİLİ KONUŞACAĞIM!..

"Şimdi önümüzde bir kongre var, o kongre bir bitsin de ben de Melih Gökçek ile ilgili konuşacağım."

RÜŞTÜ İLE İLGİLİ BİR PİŞMANLIĞIM YOK!..

"Rüştü ile ilgili bir pişmanlık duymuyorum. Salı günü konuşacağım dedim, çıktım konuştum. ne söylediğim ortada, herhangi bir pişmanlık duymuyorum."Bu haber 562 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,509 µs