En Sıcak Konular

Daum teklifi reddetti ama...

27 Mayıs 2010 11:02 tsi
Fenerbahçe yönetimi dört koldan hoca arıyor, Daum ise 'Benim çalıştırdığım bir takım var' deyip Hamburg’un teklifini geri çeviriyor.

Sezon sonu kaçan şampiyonluk sonrasında Fenerbahçe’de bir numaralı hedef adam Christoph Daumoldu. Camianın büyük bir bölümünün yanı sıra yöneticiler de önümüzdeki sezon Alman hoca ile yola devametmek istemiyor. Bunun için de Avrupa’nın dört bir yanında yeni hoca için nabız yoklamaları devamediyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın ise şimdilik hoca konusunda pek renk vermemeye çalışsa da kurmaylarının baskısı karşısında Daumile yolların ayrılmasına sıcak bakacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca Emre Belözoğlu’nun AMilli Takım’ın ABD kampında Daum’dan “Eski hocamız” diye söz etmesi de tecrübeli çalıştırıcı ile yolların ayrılacağının bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Ancak bir de madalyonun diğer yüzü var. Yöneticiler harıl harıl hoca ararken teknik direktör Daumise pek ayrılacakmış gibi görünmüyor.

DEVAM ETMEK İSTİYORUM’

Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı belirsiziliğini koruyan Alman hoca, Sarı-Lacivertli takımla devametmek istiyor... Halen 2 yıllık kontratı bulunan tecrübeli teknik adam, kalan 2 yılı da F.Bahçe’de tamamlamayı düşünüyor. Öyle ki kendisine gelen teklifleri de geri çeviriyor. Christoph Daum’a son olarak Almanya’nın güçlü ekiplerinden Hamburg resmi teklif yaptı. Ancak Alman çalıştırıcı, Hamburg’un teklifini “Benimhalen çalıştırdığımbir takımvar. Fenerbahçe’nin teknik direktörüyümve burada devametmek istiyorum” diyerek geri çevirdi. Hamburg da bunun üzerine takımın başına sezon başı Wolfsburg’u çalıştıran ArminWeh’i getirdi.

BABAM BAŞARILIYDI

Christoph Daum’un oğlu ve aynı zamanda yardımcılarından biri olan Marcel ise babasına sahip çıktı... Babasının Fenerbahçe’de başarılı bir sezon geçirdiğini ifade eden Marcel Daum, yakın çevresine “Devre arasında Kazım ve Carlos gibi iki önemli yıldız gitti. Yerlerine oyuncu alınmadı. Biz forvet istemedik. Ama forvet alındı. Hücuma yönelik bir isim istemiştik. Çeşitli pozisyonlarda oynayabilen çok yönlü bir futbolcu. Zaten elimizde Güiza ve Semih vardı. Ama Gökhan Ünal alındı. Her şeye rağmen son maça kadar 1 numaralı şampiyonluk adayıydık. Ama top kaleye girmedi. Yine de başarılıyız” diyerek teknik adamı savundu.

haberturk
Bu haber 587 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  2,942 µs