En Sıcak Konular

Metrobüs yükünü Fenerbahçe için doldurdu

4 Mart 2009 22:37 tsi
Metrobüs hattında gerekli düzenlemeler yetişmeyince Avrupa'dan Anadolu Yakası'na geçmek isteyen vatandaşlar akşam saatlerinde büyük sıkıntı yaşadı.

İstanbul ulaşımını rahatlatacak formüllerden biri olarak gösterilen Metrobüs hattında gerekli düzenlemeler yetişmeyince Avrupa'dan Anadolu Yakası'na geçmek isteyen vatandaşlar akşam saatlerinde büyük sıkıntı yaşadı. İş çıkışındaki yoğunluğa Anadolu Yakası'na geçmek isteyen Fenerbahçe taraftarları da eklenince vatandaşlar çileden çıktı.

Açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu Metrobüs hattında gerekli teknik düzenlemelerin yetişmemesi üzerine vatandaşlar, Gayrettepe aktarma istasyonunda uzun süre beklemek zorunda kaldı.

Hatlarda yeteri kadar Metrobüs bulunmasına rağmen hattaki bazı düzenlenelerin yetişmemesi üzerine akşam trafiğinde evlerine ulaşmak isteyen vatandaşlar adeta işkence çekti.

Fenerbahçe-Sivasspor arasında oynanan Fortis Türkiye Kupası maçı için Şükrü Saraçoğlu Stadı'na gitmek isteyen Fenerbahçe taraftarları da yoğunluğu artırdı.

Metrobüs'lere binmek isteyen vatandaşların Metrobüs yolunu tıkamaları üzerine Avrupa'dan Anadolu Yakası'na trafik akışı olmayınca Metrobüs için oluşturulan köprünün üzerinde de araç trafiği oluştu.

Bazı vatandaşlar Metrobüs'ün hattının sonuna gelmeden uzun bir süre yürüyerek Gayrettepe aktarma istasyonuna ulaşmaya çalıştı.

cihanBu haber 680 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,076 µs