En Sıcak Konular

Ersöz'ün kızı ve avukatından son durum

18 Ocak 2009 12:16 tsi
'Ergenekon' soruşturması kapsamında tutuklanan emekli tuğgeneral Levent Ersöz, kalp rahatsızlığı nedeniyle sevkedildiği hastanede yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

EMEKLİ TUĞGENERAL ERSÖZ'ÜN SAĞLIK DURUMU

Levent Ersöz'ün avukatı Gülten Güven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müvekkilinin, Kartal Koşuyolu Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altında olduğunu öğrendiğini, ancak sağlık durumuna ilişkin net bir bilgi sahibi olmadığını söyledi.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden de Ersöz'ün sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Ersöz, kalp rahatsızlığı nedeniyle Metris Cezaevi'nden, önce Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, buradan da Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedilmişti.

ERSÖZ'ÜN KIZI FULYA ERSÖZ, BABASININ YOĞUN BAKIMDA OLDUĞUNU VE UYUTULDUĞUNU BİLDİRDİ

''Ergenekon'' soruşturması kapsamında tutuklanan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün kızı Fulya Ersöz, babasının yoğun bakımda olduğunu ve uyutulduğunu bildirdi.

Tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nden kalp rahatsızlığı nedeniyle Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ersöz'ün kızı Fulya Ersöz, hastane önünde bekleyen basın mensuplarına babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Fulya Ersöz, ''Her şeyden önce insani bir durum söz konusu. Babamın kendisi kalp hastası. Bir damarının yüzde 91'i tıkalı. Eskiden başka bir damarında stent takılıydı. Aile olarak anjiyo yapılmasını talep ediyoruz. Şu an hayati tehlikesi var. Kendisi yoğun bakımda ve uyutuluyor. Önce kalp rahatsızlığının sonra da prostat sorunun giderilmesini istiyoruz'' dedi.

aaBu haber 462 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,138 µs