En Sıcak Konular

Ey mazlumlar 'bir' ses verin!

26 Ekim 2014 22:17 tsi
Ey mazlumlar 'bir' ses verin! Şeytanı küçümsemeyin sakın!

Yazının bizi getirdiği yer her konuda doğruyu söylemektir! Hakikattir! Sözün kendisi hakikattir! Söze getiren de 'bir' hakikat olmak zorundadır! Ancak öyle olabilirse sırlar ona açılır! Karşılıklı 'bir' bakışım... Güven hissi... Tam 'bir' teslimiyet...

Okur da o zaman anlar ne okuduğunu! Yazarla karşılıklı 'bir' bakışım kurulabilirse... Buradaki yazar 'bir' kalemdir! Kalemin 'hakikat yazıları'dır! Sırdır! Yazar sadece hayati 'bir' sırdır! O kadar! Okuyucu yazılanları okurken kendini görebilsin diye! Ayna gibi! Aradaki 'bir' sır işte!

Söze getirilenler bize gösterilenlerdir! Mühürlü bir kalbi ve aklı olmayanlar için elbette! Vahyi 'oku'tabilmek için! Hakikati bilmeleri için! Şeytanın sanal örtüsünden kurtulabilmeleri için... Yoksa iç içe tuzaklarla dolu her yanımız! 'Fare' kapanları gibi sanal tuzaklar! Sizi yakalaması için şeytanın... Körleştirme! Gerçek olandan uzaklaştırma! Kendine muhtaç etme! 'Nar' olana! Şeytanın dumansız ateşine! Sanal ağına! Bir sinek gibi içine düşürebilmek için sizi!

Güncel olanı anlayabilmeniz için metafizik 'bir' bilgilenme şarttır! Nasıl mı? Kalbinizdeki 'hayati sır'ları 'oku'yarak! Onca kitap yazıldı! Yol ışıkları gibi! Şeytanın sanal ağından sizi uzaklaştırabilmek için... Şu an okumazsanız ilerde çok daha zor olacak 'oku'yabilmeniz! Çünkü metafizik 'bir' alfabeye giriştir bu yazılar! Öğrenmelisiniz bir an önce bu alfabeyi! Şeytan her geçen gün daha da zorlaştırıyor okumanızı! Dünyada olup biten her 'şey'i birbirinin içine gizleyip saklıyor! Karıştırıyor! Örtüyor! Durmadan yalan söylüyor! Ve tüm dünyaya yayıyor yalanı! Terörü! Virüsü! Savaşı! Cinlerini! Ve dahası da var! Uzay! Biliyoruz ama daha ötesini yazamıyoruz şimdilik! Neler yapabileceğini! 'Kan' içeceğini! İçireceğini! İnsanların 'altın'a tapması için onlara hangi yalanları söyleyeceğini! Bilirsiniz 'Sâmirî'yi! 'Altın Buzağı'yı! Onun seçilmişlerini!

Ve Allah'ın salih kullarını! 'Tuğrul Kuşu'nu! O 'nur' yüzlü hakikat savaşcılarını!

Ey okuyucu! Sizler melekelerinizi açık tutun yeterli şimdilik! Hasta olmamaya bakın! Helal gıdalar yiyip için! Genetiği değiştirilmemiş olanlar! Şeytanı küçümsemeyin sakın! Her alanda bir bozguncu olarak hiç durmadan çalışıyor! Biliyor ki insanın yediğini içtiğini bozarak organizmasını değiştirirsem... Ve elindeki cep-putlar üzerinden 'ışın' bombardımanı altına alırsam... Çökertebilirim onu koruyan 'Zülkarneyn Seddi'ni! Bu tuzağa düşmeyin Ey Müslümanlar! Teknolojisinden, gıdasından, içeceklerinden uzak durun! Ve sürekli zikredin! Kur'an okuyun! Kalbinizi temiz tutmaya gayret edin! Şeytanın 'ters enerji'sinin içine düşmemeye bakın! Ve üretin! Hayırlı iş ve oluşlar içinde olun... İbadetlerinizi aksatmayın! Birbirinize güvenin! Ey Ashab-ı Kehf kardeşliği! Ey ki ey!

Şeytan şu an gözükmüyorsa bizler de tam olarak görünmemeye çalışıyoruz! Kimiz ki! Cenab-ı Allah'ın acz içindeki fakir kullarıyız! Ama bir haksızlık görünce ayağa kalkmasını biliriz! Ah! Dünyadaki zulmü yapan şeytandır! Ötekidir! 'Nur' olana düşmandır! 'Nar'dır!

'Bir' olalım ey mazlumlar! Dünyadaki tüm mazlumlar ama! Zalim olana karşı! Hepimiz 'bir'iz! Ve 'bir' olunca hep birlikte ayağa kalkabilirsek dünyadaki 'ters enerji'si kesilir şeytanın! Şalter iner! Zulüm biter! Zalimler kaçacak yer ararlar o zaman! Şeytan ve şürekası! Hepsi! Kim varsa şeytanla işbirlikçi!

Ey mazlumlar! 'Bir' ses verin! Rabbimizin yardımı yakındır...

Yeter ki Allah'ın ipine aşkla sarılın... 

Hayati SırBu haber 3,385 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,053 µs