En Sıcak Konular

CHP yeni iletişim merkezi kuracak

26 Ekim 2014 11:36 tsi
CHP, vatandaşların parti ile ilgili dilek, şikayet, talep veya önerilerini tek elden almak amacıyla "HALKİM" adı ile iletişim merkezi kuracak.

CHP Tanıtım ve Halkla İlişkiler Genel Başkan Yardımcılığının yaptığı çalışmalarla ilgili Parti Meclisi'ne sunulan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Raporu'nda bilgi verildi.
 
Raporda, Halkla İlişkiler Merkezi (HALKİM) isimli halkla ilişkiler projesinin, Genel Başkan Danışmanı Soner Anafarta'nın da katılımı ile hazırlandığı belirtildi.
 
Siyasal iletişim alanının en önemli bölümünü bu tür iletişim merkezlerinin oluşturduğu vurgulanan raporda, genel merkez bünyesindeki santral ve danışma bölümünün bu kapsamda değerlendirilmesine karar verildiği vurgulandı.
 
Vatandaşların, merkez yönetimi ve parti ile ilgili dilek, şikayet, talep veya önerilerinin, internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak ya da telefon, mektup, faks veya genel merkez halk masası bürosuna kişisel başvuru yoluyla alınacağı bildirildi.
 
Tüm başvuruların bu amaçla geliştirilen özel bir yazılım üzerinden veritabanına kaydedileceği ifade edildi.
 
HALKİM aracılığıyla vatandaşların tüm dilek, şikayet, öneri, talep ve eleştirileri seçtikleri milletvekillerine, TBMM'deki ilgili komisyon vekiline veya CHP Genel Merkez yöneticilerine iletebilecek. Başvurular, ilgili kurum/kişiler nezdinde görevlilerce takip edilip, sonuç da başvuru sahibine ulaştırılacak. 
 
Halk Masası da oluşturulacak
 
Öte yandan "Halk Masası" adıyla, gençlerle gönüllülerin, düşünce ve proje üretmesine katkı sağlaması amaçlanan yeni bir çalışmanın hazırlıklarına da başlandığı bildirildi.
 
Halk Masası'nın son dönemlerde CHP'ye gönüllü olarak katkıda bulunmak isteyen gençlerin ve gönüllülerin "bilgisine ve dinamizmine kulak veren projelerin birleştiği" masa olacağı vurgulandı.

aa


Bu haber 306 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  2,771 µs