En Sıcak Konular

Dracula, Türk-Kürt kardeşliğine karşı!

13 Ekim 2014 21:37 tsi
Dracula, Türk-Kürt kardeşliğine karşı! Bitmiştir artık beşer stratejileri!Gelinen son durum şudur! Şeytanın askerleri bölgemizi daha da kana bulayacaklardır! Ve görünen odur ki kan akıttıkça da insanın 'karanlık yanı' harekete geçecektir! Bir ayindir! Şiddet artacaktır! Sadece o bölgede değil! Tüm dünyada! 'Ters enerji' harekete geçmiştir! Her insanda! Allah'ın ipine sıkıca sarılma zamanıdır! Yoksa akıtılan kan herkesi Cehennem'e doğru sürükleyecektir! Ve 'Kanlı Ay'! Tapınakçılar da harekete geçmişlerdir! IŞİD bir Tapınakçı ordusudur! Onlara ne yaptıracaklardır bu işin sonunda biliyor musunuz? Mescid-i Aksa'yı yıktıracaklardır! Kraliçe ve dijital dostları! Müslüman görünümündeki sahte bir Halife eliyle Mescid-i Aksa yıkılacaktır! 'Dünya Kralı'nın yeryüzüne çıkma zamanı onlara göre gelmiştir! Ve Müslümanların infiali böylece durdurulacaktır! Ve dahası da var elbette! İsrail devleti göstermelik olarak yıkılacaktır! Müslüman halkları yatıştırabilmek için! Tapınak inşa edildikten sonra tekrardan kurulacaktır! Büyük İsrail! 'Mesiyanik Proje' budur! Dünya Kralına hazırlık olarak! IŞİD aslında Tapınakçıların Müslüman görünümündeki 3.türle iç içe geçmiş 'çip'li askerleridir! Oyun büyüktür! Tehlikelidir! Kan içicidir! Tam bir Hollywood senaryosudur! Hollywood'un bugüne kadar çektiği filmler bu asıl filmin fragmanıdırlar! İşte şimdi asıl film vizyona girmiştir! Hipnoz olmuş gibi gözlerinizi kırpmadan korkuyla ama aynı zamanda karanlık yanınızı da doyurarak, oturduğunuz koltuklardan sadece seyretmeyin bu vahşeti! Ey insanlar! Müslümanlar! Müminler! İnanın ki bu korku filminin asıl oyuncuları bizleriz! IŞİD'le aynı anda vizyona giren 'Dracula Untold' filminde açıkça tehdit vardır hepimize! Türkler üzerinden tüm İslam Ümmetine! Dracula Fatih'e karşı savaşmaktadır!

Bilin ki bu daha başlangıçtır! Bu sürecin en az 3 yıldan 30 yıla kadar geniş bir zaman dilimine yayılacağını söylüyorlar! Hazırlıyorlar şimdiden dünyayı! Tam bir dünya savaşı! Ama bu diğerlerinden biraz daha farklı! Metafizik! Şimdiye kadar gözükmeyenler görünmeye hazırlanıyorlar! 3.tür üzerinden! Kabala ve nanoteknoloji burada devreye giriyor işte! Kuantum teoloji! Bu 'oku'maları yapamazsanız bilemezsiniz bugün dünyada neler olup bittiğini!

Bitmiştir artık beşer stratejileri! Yırtıp atın hepsini! 3.türün ne olduğunu da işin içine katarak 'tefekkür' edin bundan sonrasını! Ve astroloji! Kanlı Ay! Ah! Çok kan dökecek bunlar! 'Sahte' müslümanlar! Hazırlık yapın! Dua kelimelerinizi temizleyin güzelce! Parlatıp nurlandırın! Uzun gece secdeleri! Bu topraklardaki Türk-Kürt kardeşliği için dua edin! Ve anlatın çevrenize! Şeytan tüm üç harfli istihbaratı ile çok faal bu sıralar! Fitne, Fesat ve Kaos! Sakın! Oyuna gelmeyin! Sokağa çıkmayın!

Ey dünyadaki tüm mazlumların kardeşliği! 

 

 

HAYATİ SIR'IN BEKLENEN KİTABI ÇIKTI!
Bu haber 4,927 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,806 µs