En Sıcak Konular

Bahçeli'den Ferdi Tayfur'a övgü

19 Ağustos 2007 09:22 tsi
Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur, yeniden Meclis'e giren hemşehrisi MHP lideri Bahçeli'yi ziyaret etti. Bahçeli, az bilinen bir yönünü gazetecilerle paylaştı, sanatçıya övgü yağdırdı.

Önder YILMAZ'ın haberi:

Sanatçı Ferdi Tayfur, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye 22 Temmuz erken genel seçimi sonrasında TBMM'ye girdikleri için "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

MHP Genel Merkezi'nde önceki gün gerçekleşen görüşmede Tayfur, bir süre önce çıkardığı "Gençliğimin Şarkıları" adlı Türk Sanat Müziği CD'sini imzalayarak hemşerisi Bahçeli'ye hediye etti. Karayoluyla yaptığı gezilerde sadece hayranı olduğu Tayfur'un kasetlerini dinleyen Bahçeli, yeni CD'si için Tayfur'a, "Zevkle dinliyorum. O ne muhteşem parçalar öyle; ağzına, emeğine sağlık" dedi.

'Siyaset konuşmadık'

Genel Merkez'den ayrılırken soruları yanıtlayan Tayfur, "Bahçeli ile hem hemşeri hem eski dostuz. Belli aralıklarla görüşürüz. Şimdi Anadolu'ya turneye çıkacağım. Yakında bir daha fırsatım olmaz diye ziyaret ettim" dedi.

Siyaset konuşmadıklarını belirten Tayfur, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben siyasetten ne anlarım? Ben filmimi çevirir, müziğimi yaparım. Herkes kendi işini yapsın. Arif Sağ usta milletvekili oldu, sevenleri 'Keşke türkücü olarak kalsaydı' dediler. İbrahim Tatlıses milletvekili olabilseydi, onun olacağı da oydu. Taş yerinde ağır, herkes kendi bildiği işi en iyi şekilde yapmalı. Siyaseti siyasetçilere bırakmak en doğrusu. Ben onun için milletvekili olmaya, aktif siyasete hiç niyetlenmedim."

Milliyet
 Bu haber 371 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,237 µs