En Sıcak Konular

Cemil Çiçek taburcu oldu

18 Ağustos 2007 19:54 tsi
Cemil Çiçek taburcu oldu Yüksek tansiyon nedeniyle fenalaşan eski Adalet Bakanı Cemil Çiçek, öğle saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Bir müddet sonra taburcu edilen Çiçek'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, yazlık evinde ailesi ile birlikte tatil yapan eski Adalet Bakanı Cemil Çiçek'in kulağındaki iltihap nedeniyle tansiyonu yükseldi. Fenalaşarak öğle saatlerinde Edremit Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılan Çiçek, Başhekim Dr. Edip Özkoç tarafından muayane edildi. Müdahaleler sonucu tansiyonu normale dönen Çiçek, yapılan son muayenenin ardından Başhekim Özkoç'un onayıyla hastaneden taburcu edildi. Taburcu edilen Çiçek, daha sonra Gömeç'teki yazlığına döndü. Çiçek'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Konu ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan Başhekim Edip Özkoç, Çiçek'in yüksek tansiyon rahatsızlığıyla hastaneye getirildiğini ve kendisine gereken müdahalede bulunulduğunu söyledi. Çiçek'in beyin tomografisinin de çekildiğini söyleyen başhekim, korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı.

Edremit Zeytin Şenlikleri sırasında olayı öğrenen Edremit Belediye Başkanı Yunus Bozbey, hemen hastaneye gitti. Çiçek ile kısa bir süre görüşen Başkan Bozbey, daha sonra yaptığı açıklamada, Çiçek'in sağlık durumunun iyi olduğunu ve ona Balıkesir'in meşhur limon kolonyasından bir şişe hediye ettiğini söyledi.
tgrtBu haber 401 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  2,743 µs