En Sıcak Konular

Bakan Cemil Çiçek hastanede

18 Ağustos 2007 17:33 tsi
BALIKESİR'in Gömeç İlçesi'ndeki yazlığında tatil yapan Adalet eski Bakanı Cemil Çiçek Edremit Devlet Hastanesi'nde yüksek tansiyon tanısıyla tedavi altına alındı.

Gömeç’teki evine dinlenmek üzere gelen Cemil Çiçek, tansiyonu yükselince bugün saat 11.00 sıralarında Edremit Devlet Hastanesi'ne getirildi. Çiçek, Başhekim Operatör Dr. Edip Özkoç tarafından muayene edildi, özel bir odada dinlenmeye çekildi. Doktorlar Çiçek'in sağlık durumunun iyi olduğunu, tehlikeli bir durum bulunmadığını açıkladı.

GAZETECİLERLE GÖRÜŞMEDİ

Eski Bakan Çiçek, gazetecilerle görüşmek istemedi. Çiçek'e ilk müdahaleyi yapan Başhekim Opr. Dr. Edip Özkoç, “Cemil beyin kulağındaki iltihap nedeniyle tansiyonu yükselmiş. Hastanemize gelir gelmez, gereken müdahaleyi yaptık. Beyin tomografisi çekildi. Herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmadı. Bakanın sağlık durumu endişe verici değil. Bir süre müşahade altında tuttuktan sonra bir aksilik olmadığı takdirde akşam saatlerinde taburcu edeceğiz” diye konuştu.
Cemil Çiçek'in rahatsızlandığını duyar duymaz Edremit Devlet Hastanesi'ne gelen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Edremit Belediye Başkanı AKP'li Yunus Bozbey, hastaneden ayrılırken DHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Bakanımızın küçük bir sağlık sorunu var abartılması gerekmez. Sağlığı iyi. Endişe edilecek bir durumu yok. Kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundum” dedi.
HurriyetBu haber 381 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  2,885 µs