En Sıcak Konular

İstanbul'da elektrikler kesilecek

2 Ağustos 2007 17:31 tsi
İstanbul'da elektrikler kesilecek İstanbul'un bazı semtlerinde 5, 7 ve 8 Ağustosta elektrik kesintisleriuygulanacak. Bakım ve onarım ile şebeke düzenleme çalışmaları dahilinde elektrik kesintisi uygulanacak bölgeler şöyle:

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den (BEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Sarıyer, Avcılar ve Beyazıt işletme müdürlükleri bölgelerindeki bakım ve onarım ile şebeke düzenleme çalışmaları yapılacak.

Bu nedenle Avcılar İşletme Müdürlüğü bölgesinde 5 Ağustos Pazar günü 05.00-20.00 saatleri arasında Mustafa Kemal Paşa, Cihangir, Esenyurt Sadetdere mahalleleri, Merkez, Üniversite, Denizköşkler mahallelerinin bir kısmı, Ambarlı Tesisler Yolu Sanayi, İhlas 1. Kısım Evleri, Beylikdüzü Organize Sanayi Sitesi, Amabarlı Liman Tesisleri, Kumcular Yolu BOTAŞ ve İGDAŞ tevzi istasyonları, Çuhadaroğlu Fabrikası, Firuzköy köy içi ve fabrikalar ile Haramidere Beysan Sitesi'ne elektrik verilemeyecek.

Aynı gün, Beyazıt İşletme Müdürlüğü bölgesinde ise 08.00-16.00 saatleri arasında Aksaray Yeraltı Geçidi, Atatürk Bulvarı Caddesi'nin bir bölümü, Teceddüt Sokak, Aksaray Çukur Pazar'ın bir kısmı ve Aksaray Polis Karakolu'nda elektrik kesintisi uygulanacak.

Sarıyer İşletme Müdürlüğü bölgesinde de 7 Ağustos Salı günü 10.00-14.00 saatleri arasında, Kilyos köyü Aygaz Villaları ve civarında elektrik kesintisi yapılacak.

Aynı bölgede 8 Ağustos Çarşamba günü ise 09.00-14.00 saatleri arasında Reşitpaşa Mahallesi Değirmentepe Akyan ve Barlas sokakları, Narlıtepe villaları, İspanya'nın İstanbul Konsolosluğu ve civarına elektrik verilemeyecek.

www.haber7.comBu haber 277 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,019 µs