En Sıcak Konular

Bülent Uygun sessizliğini bozdu

27 Şubat 2012 16:27 tsi
Eskişehirspor'un teknik direktörüyken iddianamedeki suçlamalar nedeniyle kendini Metris Cezaevi'nde bulan Uygun, 3 Temmuz’dan itibaren neler yaşadığını anlattı.

Şike davasında tutuksuz yargılanmak üzere tahliye olan teknik direktör Bülent Uygun, Beyaz TV Spor Müdürü Sezgin Gelmez’e konuştu.

BABAM MEZARDAN ÇIKSA TUTUKLARDIM

İtibarsızlaştırma ve karalama adına herşey yapıldı. Hakime konuşmaların çevrilerek sunulduğu bir ortamda ben bile babam mezardan çıksa tutuklardım dedim.

TEŞVİKİ ÖNLEME ÇALIŞMASI

Orada iki gün önce gelip sorduğu konu şu. Telefon tapelerinde de var. Trabzonspor'dan duyum alındığını böyle bir teşvik olaylarının olduğunu, zaten burada teşvik önlemeleri hep şikeye yorumlanmış. Ortada paranın pulun döndüğü yok. Teşviki önlemeyle ilgili çalışma var.

TEKLİF FUTBOLCUYA GELİR

-Ben de Ali abiye aynen şunu söylemiştim. Ali abi ben hocayım. Kendim kökenim Karadenizlidir. Trabzon'da da Fenerbahçe'de de top oynadım. Ama hocalara hiçbir şekilde böyle teklif gelmez. Bu kime gelir takım kaptanına, Trabzonspor'da oynamış futbolcuya, ya da Trabzon doğumlu bir futbolcuya gelir.

EMNİYET MÜDÜRÜ BANA KAFAYI TAKTI

Olmaması gereken bir ceza sistemi getirdiler. Ben Türkiye'de 4-5 kişiyi bile öldürsem yargılanacağım ceza bu kadar bile değildi. Biz 40 yılla yargılanıyoruz. Bucaspor'dan ayrıldığım için Bucasporlu bir emniyet müdürü bana kafayı taktı.

AZİZ YILDIRIM'I SIRTINDAN BIÇAKLADILAR

Aziz Yıldırım 15 milyon dolarlık bir bütçede olan Fenerbahçe'yi 400 milyon dolara çıkarıp bu kadar büyük başarılar yaptığı zaman bertaraf etmek isteyen insanların bir düşüncesiydi. Kendisinin en yakınında olan insanlar tarafından sırtından bıçaklandı.

TUVALET BİLE TEMİZLEDİM

Metris'te spor yaptık, aynı zamanda da yemek konusunda dikkatli davrandık ve 17 kilo birden verdik. Aziz Yıldırım revirde kaldığı için temizlik yapmıyordu. Bizler iki grup halinde kalıyorduk. Cezaevinde tuvalet bile temizledik.

Kaynak: MilliyetBu haber 497 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,845 µs