En Sıcak Konular

Gül ve Erdoğan, kaza yapan milletvekillerini aradı

18 Şubat 2012 17:45 tsi
AK Parti Kayseri milletvekilleri Yaşar Karayel ve Dr. İsmail Tamer, Kırıkkale yakınlarında meydana gelen kaza sonrası yaşadıklarını anlattı. Milletvekilleri, yaşadıkları kazanın büyük olduğunu dile getirerek, "Allah'a şükürler olsun iyiyiz." dediler. İGeçirdikleri kaza sonrası kafasından yaralanan AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, herhangi bir ciddi problemi bulunmadığını belirterek, kaza sonrası kendilerini arayanlara teşekkür etti. Kırıkkale Devlet Hastanesi'nde, yara alan kafa bölgesine 10 dikiş atıldığını söyleyen Karayel, Kayseri'ye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile döndüklerini ifade etti. Kimsenin böyle bir kaza yaşamamasını dileyen Karayel, kaza anını şu şekilde anlattı:

"Hep birlikte, Kayseri'deki programlara katılmak için yola çıktık. Elmadağ inişinde, Kızılırmak vadisinin girişinde önümüzde zincirleme trafik kazasını gördük. Biz de durduk, İsmail Bey aracı kullanıyordu, arkamızdan bir TIR üzerimize doğru geliyordu. İsmail Bey 'bize çarpacak' dedi ama demesiyle çarpması bir oldu. Arkadan gelen TIR hem bize hem de yandaki araçlara birlikte çarptı. Doğrusu araba çok büyük zarar gördü ama hem milletvekili arkadaşlarımız hem de eşim araçtan sağ salim çıktık. Benim de kafamda 10 dikiş var ama şükür önemli bir şey yok."

Kaza yaptıkları aracın şoförlüğünü yapan Milletvekili Dr. İsmail Tamer ise "Bizler her hafta salı günü Ankara'ya gidiyoruz, cuma günü ise Kayseri'ye dönüyoruz. Cuma'dan sonra yola çıktık, yolların durumunu biliyorduk ama bu kadar da kötü olabileceğini beklemiyorduk. Elmadağı'nı indikten sonra toplu trafik kazasını gördüm. Arabayı ben kullanıyordum, bir TIR'ın duramadığını, bize çarpmak üzere olduğunu gördüm. O sırada başka bir TIR'ın arkasındaydık biz. O nedenle biraz boşluğa kaymak istedim ve kaydım. Şükürler olsun. Yoksa gelen aracın çarpmasıyla çok daha kötü şeyler olabilirdi. Arada kaldık, öndeki küçük araçlara vurduk, büyük TIR'ın altına girmekten kurtulduk. TIR fren yaptı ama işe yaramadı. Yaşar Abi'nin kafasında küçük bir kesik oluştu. Onu da Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavisi yapıldı. Çok şükür bir sorunu yok." dedi.

Tamer, başta Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan olmak üzere, kendilerine geçmiş olsun temennisinde bulunan herkese teşekkür etti.

Bu haber 580 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,364 µs