En Sıcak Konular

Cihan Kamer'den gündemi sarsacak açıklamalar

6 Şubat 2012 14:55 tsi
Fenerbahçe Asbaşkanı Cihan Kamer'den, gündemi derinden sarsacak açıklamalar...

Şike soruşturması kapsamında yaşananlar için Lütfi Arıboğan ve İlhan Helvacı'yı sorumlu gören Kamer, Galatasaray kulübünün de davası olduğunu söyledi ve sarı kırmızılıların transfer politikası için şok bir iddiayı ortaya attı. İşte Cihan Kamer'in birbirinden çarpıcı açıklamaları:

"AMRABAT, YİĞİT, NECATİ... BUNLAR TESADÜF MÜ?"

"Sizin Kayserispor maçınız var, Amrabat'a talip oluyorsunuz; Manisaspor maçınız var Yiğit'e talip oluyorsunuz. Daha sonra Antalyaspor maçından önce Necati Ateş'e talip oluyorsunuz. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Doka ve Sivasspor'dan Grosicki ile ilgili de benzer şeyler var. Bunların hepsi mi tesadüf?

Bu bizi nereye taşır? Ben aslında bekliyorum, Ünal Aysal madem çok etik bir başkan, çıkıp "Denizlispor - Fenerbahçe maçının incelenmesini istiyorum" niye demiyor?

Şimdi bir hikaye var, biri ölüyor ve cehenneme gidiyor. Her kuyunun başında bir zebani var ve tırmanıp kaçmaya çalışanı kafasına vurarak durduruyor. Ancak bir kuyuda zebani yok. Niye diye soruyorlar ve o kuyuda Türkler var, onlar birbirinin paçasından tutarak durdururlar zaten. Demek istediğimiz bu. Futbol temizlenecekse Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe üzerinden temizlenemez. Fakat bu fırsat haline getirilemez. Saha içinde verilen mücadeleyi saha dışına çekerek avantaj elde etmeye çalışılamaz. Herkes Türkiye formasını giyecek ve böyle mücadele edecek."

"8 TAKIM DEĞİL! GALATASARAY'IN DA DAVASI VAR"

Aslında sadece 8 takım değil. 10-11 takım var en azından. Biliyorsunuz Galatasaray'ın Denizlispor Fenerbahçe maçıyla ile ilgili yargıda olan bir davası var. Dönüp 'Ben bu işte yokum. Diğerleriyle ilgili bir olay' deme hakkı yok kimsenin. Adnan Öztürk'ün bu yöndeki açıklamaları yanlış. Biz bu yönde hareket etmedik hiç. 

Bu haber 581 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,610 µs