En Sıcak Konular

"Memleket için olağan değil olağanüstü çalışıyoruz"

28 Ocak 2012 20:33 tsi
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, CHP'nin düzenlediği kongrelere değinerek, "Kongrelerde olağanız. Olağanüstüye henüz geçmedik. Allah da bizi muhtaç etmesin." dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla deniz yoluyla Yalova'ya gelen Bakan Şahin, Yalova Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaretinin ardından Uygulama Oteli'nde onuruna düzenlenen yemeğe katıldı. Yemekte fiziksel engelli bir vatandaşın yanına giderek sorunlarını dinledi.

Bakan Şahin Yalova'daki temaslarının ardından AK Parti Çınarcık İlçe Kongresi'ne katılmak için Çınarcık'a geldi. Şahin, kongre öncesi kahvehaneleri ve esnafı ziyaret etti. Kahvehaneye girerken yerdeki buzlanma nedeniyle ayağı kayan Bakan Şahin, düşme tehlikesi geçirdi.

Hüdaverdi Aydın İlköğretim Okulu Salonu'ndaki kongrede konuşan Bakan Şahin, başarılarını kıskananlar olduğunu söyledi.

Şahin, "Burada bize hak bırakmak istemeyenler var. Huzurumuzu kıskananlar var, başarımızı kıskananlar var. İçeriden var, dışarıdan var. Açıktan var, bir de açık olmayan gizliden var." dedi

CHP tarafından yapılacak olağanüstü kongreye değinen Şahin, "Olağan gidiyoruz. Kongrelerde olağanız. Olağanüstüye henüz geçmedik. Allah da bizi muhtaç etmesin." şeklinde konuştu.

Bakan Şahin, kendilerinin memleket için çalışırken olağan değil olağanüstü çalıştıklarını vurgulayarak, "Ya peki birileri parti içi çalışmalarında olağan takvimler yetmiyor. Olağanüstü kurultaylar, tüzük kurultayı, muhasebe kurultayı, genel başkan kurultayı, o kurultay bu kurultay. Bir olağanüstülük var gidiyor ama nerede? Kendi içlerinde. Millete karşı akıl üretmekte, hizmet üretmekte, proje üretmekte bayağı olağan gidiyorlar. Fark burada işte.'' ifadelerini kullandı.

CİHANBu haber 723 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  4,890 µs