En Sıcak Konular

Onur Öymen'den şok iddia!

18 Ocak 2012 08:05 tsi
Onur Öymen'den şok iddia!
Onur Öymen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok ilginç bir iddiada bulundu.

Beyaz TV'de yayınlanan Acı Kahve programına konuk olan eski CHP'li Onur Öymen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok ilginç bir iddiada bulundu.

Program sunucusunun ;Onur Öymen'e Kılıçdaroğlu'nun CHP'ye genel Başkan olacağı Amerikan belgelerinde 2 yıl önceden belliydi şeklinde bir açıklama yapmıştınız" demesi üzerine Öymen olayın deytaylarını şöyle anlattı.

Bu konuyla ilgili iki önemli raporun bulunduğunu söyleyen Öymen;"bu raporlardan bir tanesi İsveç'te İpekyolu Enstitüsunde yayınlanan rapordur. Bu raporu hazrılayan kişilerden bir tanesi 2009 yılının başlarında beni ziyaret etti ve bu raporu bana bırakıp gitti. 60-70 sayfalık bir rapor. Raporda çeşitli senaryolar vardı. Bu senaryoda Baykal istifaya zorlanır, O'nun yerine Kılıçdaroğlu genel başkan olur. Partinin politikaları değiştirilir. Onun üzerine yabancı ülkelerin partileri de CHP'ye daha büyük destek sağlarlar.Ben bu raporu Baykal'a ve Kılıçdaroğlu'na da götürdüm." Kılıçdaroğlu hiçbirşey demedi, tepki göstermedi. Baykal'da sanıyorum fazla ciddiye almadı, o dönemde böyle konular hiç gündeminde bile yoktu.Özellikle bu olup bitenlerden sonra sanıyorum Baykal heralde birkere daha düşünmüştür''şeklinde açıklamada bulundu.

Öymen konuşmasının devamında ise Amerika Dışişleri Bakanı'nın Türkiye'deki Büyükelçiliğe telgraf çekiyor ve iç polika ile ilgili sorular soruyor.CHP'de Baykal'ın yerine kim aday olabilir? Baykal'ın Kılıçtaroğlu'nu engelleme gücü nedir? Kılıçtaroğlu'nun dostu kimdir düşmanı kimdir? gibi. Biz bunun cevabını bulamadık belki kurye ile belki de kriptolu gönderilmiştir dedi.

Samanyoluhaber.com


Bu haber 836 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,226 µs