-Video | " /> -Video | "/>

En Sıcak Konular

CHP'ye sert eleştiri! -Video

13 Eylül 2010 14:23 tsi
CHP'ye sert eleştiri! -Video Başbakan Erdoğan'ın 'Candaş Medya' diye eleştirdiği Candaş Tolga Işık'tan CHP'ye sert eleştiriler geldi...

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki olumlu yazılarıyla dikkatleri çeken Posta Gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, bu kez canlı yayında CHP'lileri eleştirdi.

Referandumda alınan yüzde 42 'Hayır' oranının bir başarı olmadığını savunan Candaş Tolga Işık, Kılıçdaroğlu'nun bir ilke imza attığını söyleyerek CHP'li danışmanlara da 'Kereste' benzetmesi yaptı.

Işık, referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından ekranlarda çarpıcı yorumlarda bulundu.

YÜZDE 42 BAŞARI MIDIR!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun çıtasını bir yere konumlandıramadığını iddia eden Işık, Kılıçdaroğlu'nun çok komik duruma düştüğünü kaydetti:

"CHP başarı başarısızlık çıtasını düzgün bir yere koymayı bilmiyor. Bunun neresi başarıdır... 'Hayır'ın en şiddetli savunucusu olan bir parti yüzde 42 oy alıyorsa bu bir başarı değildir. Yaptığı açıklamalar da Kemal Kılıçdaroğlu gibi yeni bir lider için çok yersizdir. Keşke çıkıp, 'Hayır'ın arkasında yalnızca CHP yok' deseydi. Belki kendi adına doğru, bu yüzde 42'lik oranda CHP'nin çok büyük bir payı var. Belli ki MHP tabanı ciddi anlamda 'Evet' kaydı. Bunu söylemesi yeterliydi."

KILIÇDAROĞLU'NUN ETRAFINDAKİ KERESTELER

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamamasını da değerlendiren Candaş Tolga, bu konuda Kılıçdaroğlu'nun bir suçunun olmadığını, tüm sorumluluğun CHP'li danışmanlarda olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarının da gereğini yapmadığını savunan Candaş Tolga, CHP'lilere 'Kereste' benzetmesi yaptı:

"Ortada Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamamasından kaynaklı bir kepazelik var. Kemal Bey'in etrafında dolaşan danışmanların ve bazı siyasetçilerin keresteden farkları yok. Böyle bir rezalet olur mu? Bir lider bunu kendi kontrol etmez. Bu ciddi anlamda bir ayıptır. Ne Tayyip Bey, ne Kemal Bey, ne Devlet Bey bunlarlar ilgilenmez. Ama etraflarındaki kadrolar bunları yapmakla yükümlüdür. Kemal Bey'in etrafında o kadar boş adam var ki oy kullanamadı. Bu durum siyaset literatüründe artık yerini almıştır"

İŞTE O ANLARIN VİDEOSUBu haber 926 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,084 µs