En Sıcak Konular

'Otomatik balık bulucu' da çıktı

0 0 0000 00:00 tsi
Konya'da bir firma, balıkçı teknelerinde kullanılan sonar cihazının amatör olta balıkçıları için tasarlanmış portatif modelini, Çin'den ithal ederek satışa sundu.

Konya'da faaliyet gösteren Güvenlik Market'in sahibi Fatih Tuncel, yaptığı açıklamada, gelişen teknolojinin, balık tutma gibi hobilerde de önemli değişikliklere neden olduğunu belirtti.

Firma olarak, yurt içi ve yurt dışındaki av malzemeleri ve kişisel güvenlikle ilgili tüm yeni gelişmeleri yakından takip ettiklerini anlatan Tuncel, son olarak da Çin'de üretilen ve amatör balıkçıların işlerini kolaylaştıran cihazı ithal ettiklerini anlattı.

“Portatif balık bulucu” adını verdikleri bu cihazın, amatör balıkçıları, balık tutmak için fazla vakit harcamaktan kurtaracağını iddia eden Tuncel, şunları kaydetti:

“Bu cihaz, balıkçı teknelerinde kullanılan sonar cihazının amatör olta balıkçıları için tasarlanmış portatif modeli anlamına geliyor. Tekneden, köprüden, iskeleden, kayalıktan, denizde, nehirde, gölde, barajda, balığın olabileceği her yerde kullanabilecek bu cihazla, çevrede balık olup olmadığını, suyun derinliğini, balığın bulunduğu derinliği, suyun dibindeki durumu kolayca öğrenebilirsiniz.”

Tuncel, ülke genelindeki bayilere dağıtımlara başladıklarını, kendilerinin halen bu cihazı Konya'da 165 YTL'den satışa sunduklarını sözlerine ekledi.
 
hüriyetBu haber 685 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  2,850 µs